header
header

Witaj!

Witaj! Ogromnie się cieszę, że dotarłaś (-eś) na tą stronę. Mam nadzieję, że za kilka chwil znajdziesz coś dla siebie. Być może trafiłaś (-eś) tutaj, żeby poprawić swój stan zdrowia, samopoczucia a być może potrzebujesz chwili dla siebie, chwili relaksu i wyciszenia. Moim marzeniem było stworzenie miejsca, w którym zadbamy o nasze ciało, umysł i duszę. Właśnie z tych marzeń powstał Powrót Do Korzeni.

Nazywam się Dominika, z wykształcenia jestem biotechnologiem medycznym a z zamiłowania certyfikowanym czeladnikiem naturoterapii. Terapie naturalne towarzyszyły mi od dziecka i odkąd pamiętam wybierałam moc natury, jeżeli chodzi o zdrowie. Poważniej tematem zaczęłam się zajmować od roku 2016. Zaczęło się niewinnie od kilku kursów a skończyło ukończeniem 3-letnich studiów podyplomowych z naturoterapii w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu.

Dlaczego terapie naturalne?

Tematyka terapii naturalnych jest moją pasją, którą cały czas rozwijam. Wielokrotnie widziałam jak dobranie odpowiedniej diety, ziół, suplementów, a nade wszystko, oczyszczanie organizmu działa cuda. Głęboko wierzę, że nasze zdrowie to nie tylko stan naszego środowiska wewnętrznego, ale środowisko, w którym żyjemy, ludzie którymi się otaczamy, relacje jakie tworzymy i emocje jakie odczuwamy. Nie można odciąć ciała od umysłu. Jeżeli umysł jest niespokojny, czujemy się sfrustrowani, zestresowani, mamy w sobie dużo złości czy poczucia winy to te emocje prędzej czy później zamanifestują się jakąś fizyczną chorobą. Za każdą emocją stoi odpowiednia substancja, która krąży po organizmie i na niego oddziaływuje. Dlatego tak ważne jest, aby nie postrzegać choroby czy złego samopoczucia jako tylko i wyłącznie fizycznych problemów. Bardzo często powodem jest stres, przepracowanie czy tłumione emocje.
Wykorzystuję wiedzę z zielarstwa polskiego, medycyny chińskiej, podstaw ajurwedy, wizualizacji medycznych, aromaterapii i masaży relaksacyjnych, aby powrócić do harmonii i dobrego samopoczucia.

Powrót Do Korzeni

Powrót Do Korzeni jest dla mnie symbolem powrotu do prostoty życia, prostego, nieprzetworzonego jedzenia, powrotu do natury, ale też zwrócenie uwagi na przyczynę problemów. Można leczyć całe życie skutki, ale jak nie znajdziemy przyczyny to problemy będą regularnie nawracać. Jak dotrzemy do korzenia problemu to stan zdrowia poprawimy na zawsze, nie tylko na chwilę.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.